Ласкаво просимо на сайт Юридичної компанії «G&G Group»

Наша філософія

Все, що ми робимо в Юридичній компанії «G&G Group», визначається нашою метою забезпечити кращий результат для Вас, нашого клієнта.

Ми є адвокатами з досвідом роботи і займаємося кожною справою з індивідуальним підходом і турботою. Ми віримо в те, що зможемо змінити ситуацію в кращу сторону.

З повагою,
керуючий партнер Гаращук Сергій.

Ми завжди готові кваліфіковано відстоювати Ваші інтереси

РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ (РОЗЛУЧЕННЯ)

Ми супроводжуємо процес із розірвання шлюбу на всіх стадіях, даючи Вам можливість відійти від формальностей, судових термінів і постійного контролю над процесом розлучення. Ми будемо регулярно інформувати Вас про хід судового процесу і представляти всі необхідні документи, що стосуються розлучення.

Детально

СТЯГНЕННЯ І СПРОСТУВАННЯ АЛІМЕНТІВ

При відсутності згоди на виплату аліментів чоловіком, ми представляємо Ваші інтереси в суді для визначення розміру аліментів та їх стягнення. Маємо великий досвід у вирішенні спорів, що стосуються присудження аліментів, включаючи питання виплат дітям до 23 років, які навчаються в навчальних закладах.

Детально

ПОДІЛ МАЙНА ПРИ РОЗЛУЧЕННІ

Ми володіємо інформацією по всім тонкощам майнових питань від поділу квартири до поділу іпотеки, в тому числі поділу майна в цивільному шлюбі. Весь процес, від збору документів, підготовки позовної заяви до винесення рішення судом перебувають під нашим постійним контролем.

Детально

2018 рік

Позитивні рішення суду для наших клієнтів

100%
Розлучення без згоди другої сторони
100%
Стягнення аліментів
100%
Розлучення з іноземцем

1. Якщо у Вас є проблеми, що вимагають юридичної підтримки, зателефонуйте до нас. Ми займаємося різноманітними справами в сфері надання адвокатських послуг фізичним і юридичним особам від питань сімейного права до адвокатського супроводу судових процесів в інших галузях права.

Зателефонуйте нам!

Про Юридичну компанію "G&G Group"

Юридична компанія "G&G Group" - це компанія, що динамічно розвивається, головний принцип якої : прагнення до максимально високого рівня сервісу і репутації професіонала, як гаранта позитивного результату. Ми прагнемо бути компанією з людським обличчям і, безумовно, позитивною репутацією. І це дійсно дає свої "плоди". Не менше 60% нових клієнтів звертаються в Юридичну компанію "G&G Group" за рекомендацією тих, хто раніше прибігав до нашої допомоги. А це говорить про те, що ми зробили свою роботу і реально допомогли.

Нашою головною перевагою, є спектр послуг, що надаються нами. Ми розуміємо, що фахівець, працюючий в певній сфері громадських стосунків, глибше знає зміни, що відбуваються в ній, і тематику проблем, що входять в неї, ніж універсал. Саме тому ми вибрали для себе сферу сімейних взаємовідносин, як вузьку спеціалізацію. Унікальний практичний досвід, знання, отримані в результаті клопіткої роботи, застосування нетривіальних рішень і мотивація - усе це дозволяє нам з ентузіазмом вирішувати конкретні завдання, ніж давати загальні поради нашим клієнтам.

Scroll to top